praca na produkcji - samodzielne ustawianie tempa na maszynach, rosnące wynagrodzenie i premie !

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko: pracownik produkcji (praca gniazdowa, samodzielna lub w parach)

Nr ref.: 39880
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakości wykonanych produktów
  • obsługa maszyn - samodzielne ustalanie tempa pracy
  • premie jakościowe i wydajnościowe
  • dofinansowania do obiadów
  • zgrany zespół z przesympatycznym przełożonym

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • motywacja do pracy
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na produkcji
  • sprawność manualna

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + wysokie premie jakościowe i wydajnościowe)
  • możliwość długofalowego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia w firmie
  • wypłata zawsze na czas
  • dofinansowanie do obiadów
  • zmiana stanowisk co tydzień, aby praca nie była monotonna
  • wynagrodzenie rosnące razem z długością pracy w firmie
  • zgrany zespół i miła atmosfera w pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)