Praca na produkcji, kontrola jakości - Kraków

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

- prace manualne na produkcji, składanie drobnych elementów

- pakowanie produktów

- kontrola jakości gotowego produktu

- dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

- predyspozycje do pracy manualnej

- dyspozycyjność do pracy w godz. 6:00-14:00 od poniedziałku do piątku

- sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

- chęci do pracy

Oferujemy:

- Umowę o pracę tymczasową
- Możliwość związania się z firmą w dłuższej perspektywie czasowej
- pracę w dużej firmie o stabilnej pozycji na rynku
- Atrakcyjne wynagrodzenie (zasadnicze + premia)
- Szkolenia wdrożeniowe
- Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials