Praca na produkcji dla absolwentów ref.ALU/12/2015

Pran Sp. z o.o.

Egchel, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jesteś młody? Nie masz żadnego doświadczenia zawodowego? I chciałbyś je zdobywać za granicą? To właśnie Ciebie szukamy.

Dla naszego holenderskiego klienta, specjalizującego się w antykorozyjnej obróbce aluminium, poszukujemy pracowników produkcji.

Zakres obowiązków:

• Przygotowanie aluminiowych elementów do obróbki,

• Wieszanie w/w elementów na hakach,

• Prace końcowe w procesie obróbki,

• Po skończonej obróbce ściąganie elementów oraz ich przygotowywanie do wysyłki.

Wymagania

Wymagania:

•  Komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego ,

•  Mile widziane zdolności manual

•  Mile widziane prawo jazdy.

Gwarantujemy:

•  Zakwaterowanie + ubezpieczenie (odpłatnie)

•  Przyjazną atmosferę w zakładzie pracy,

•  Prace na dłuższy okres czasu.

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
min. 26 tygodni
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji