Praca na produkcji -Biskupice Podgórne

Quality Partner Sp. z o.o.

Biskupice Podgórne, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Pilnie poszukujemy chętnych pracowników-Panów na produkcję.

Miejsce pracy:
BISKUPICE PODGÓRNE

STANOWISKA OPERATORSKIE

Wykształcenie: preferowane techniczne, zdana matura
Umiejętność obsługi komputera

Doświadczenie zawodowe:
–minimum 1 rok w pracy na produkcji, praca z dobrymi standardami (np. standaryzacja pracy, dobry poziom BHP, stosowanie środków ochrony indywidualnej, itp.)
–doświadczenie w pracy z urządzeniami sterowanymi przez panel dotykowy
–doświadczenie w pracy zmianowej (włączenie z pracą w nocy)

Dodatkowe pożądane umiejętności: obsługa wózka widłowego

Oferujemy:

- umowa zlecenie na 3 miesiące
- 3 zmianowy system pracy(pn.-pt.)
- wysoki standard pracy,
- system wynagradzania (podstawa+ premie uznaniowe)

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883

Wymagania

- chęć do pracy od zaraz,
- mile widziane wcześniejsze doświadczenie na produkcji,
- elastyczność
- własny dojazd

Prezentacja firmy

Quality Partner jest firmą zapewniającą profesjonalne i kompleksowe rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji