Praca na pełen etat dla SZWACZKI - Wrocław

Bagar Sp. j.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy szwaczkę do szycia na stębnówce.
Praca na nowych maszynach Juki - automaty.
Umowa o pracę na pełny etat. Bez pośredników.
Praca na akord w godzinach 7-15, możliwość pracy po godzinach i w soboty.
Miejsce pracy Wrocław - Muchobór Mały
Więcej informacji: 515 081 321 lub 71 373 70 10
Firma polska istnieje na rynku od ponad 30lat!

Wymagania

umiejętność szycia na maszynach szwalniczych

Prezentacja firmy

Firma istnieje od 1984r. zajmuje się produkcją plecaków i sprzętu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji