Praca na magazynie

Arser

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Pracujemy w młodej grupie osób na dużym magazynie przy wózku i żywności.

Praca popołudniami do nocy.

Przyjmujemy do pracy na długi okres czasu.

Praca głównie w tygodniu, weekendy są do ustalenia z kierownictwem.

Proszę o przesyłanie CV!
Odpowiemy na wybrane aplikacje.

W aplikacjach prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Wymagania

-książeczka sanepidu
-punktualność

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji