Praca na magazynie - Magazynier (lokalizacja obok Ruczaju)

Fashion Trends Group Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: ul. Krakowska 87, 30-394 Kraków

Firma YesSport dział logistyki - poszukuje osób na stanowisko Pracownika Magazynu. Do czynności związanych z przyjęciem towaru, składowaniem, kompletacją/realizacją zamówień, wydawaniem towaru.

Oferujemy:

Wybranym kandydatom oferujemy pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się firmie, pełne przeszkolenie z funkcjonalności obsługi systemu Comarch, zatrudnienie na dłuższy okres, pewne i terminowe wypłacanie świadczeń, wynagrodzenie godzinowe 12zł netto/h, transparentne i uczciwe warunki zatrudnienia i przede wszystkim zapewniamy dobrą atmosferę pracy, niezbędne narzędzia.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:

Wysoka kultura osobista,
Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera,
Zdecydowane, uczciwe, pracowite, odpowiedzialne
Dyspozycyjność od zaraz
Mile widziane osoby z doświadczeniem w obsłudze programu magazynowego Comarch

Prezentacja firmy

FTG a właściwie Fashion Trends Group to spółka zarządzająca takimi marka... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka