Praca na linii produkcyjnej - Olesno

OTTO Work Force

Olesno, opolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Olesno

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuję pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta firmy produkcyjnej, poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Praca na linii produkcyjnej - Rdzeniarz

Nr ref: SM/RDZ/09/2017

Typ wakatu: praca tymczasowa

 Opis stanowiska:

- obsługa wszystkich urządzeń i maszyn obróbki skrawaniem danej linii

- rdzeniarz/obcinacz

- przestrzeganie i kontrola ustalonych parametrów procesu oraz informowanie o powstałych niezgodnościach

- ocena zgodności wyrobu

- informowanie o niezgodnościach maszyn i urządzeń

- przestrzeganie parametrów procesu wykonania rdzenia oraz ich rejestracja

- praca z wydajnością odpowiadającą stanowisku

- obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w produkcji

- zapobieganie powstawaniu braków, niszczeniu materiałów, awarii maszyn i urządzeń

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki finansowe

- zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową

- zdobywanie doświadczenia w prestiżowej firmie

- możliwość podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu

-system pracy zmianowy

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy od zaraz

- zaangażowanie w podejmowane obowiązki

- prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań

- przestrzeganie dyscypliny i przepisów BHP

- mile widziane doświadczenie

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:

Agencja Pracy OTTO

Opole, ul. 1 Maja 3-5

Kontakt telefoniczny: 77 407 94 71

lub mailowy z dopiskiem Rdzeniarz

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.