Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników magazynu:

Praca manualna od zaraz

Miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy

(preferowane Panie)

Praca od zaraz

Lokalizacja: Stanisławów Pierwszy

Dojazd autobusem L8, L33

Praca od poniedziałku do piątku WOLNE WEEKENDY

Zakres obowiązków:

etykietowanie towaru;
pakowanie w zestawy;

Oferujemy:

zatrudnienie od zaraz;
umowę zlecenie z pełnym ZUS;em;
stawkę 18,50zł brutto/h;
PRACĘ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 7-15,15 (PIERWSZY TYDZIEŃ 8.15-16.30)
pensje zawsze na czas -10-go każdego miesiąca;
kameralną atmosferę;
wdrożenie w zakres obowiązków.

Oczekujemy:

sprawności fizycznej;
zdolności manualnych;
zaangażowania.

Agencja Pracy Benett People nr cert. 7055

Chętne osoby proszone są o wysłanie sms o treści PRACA MANUALNA 519-301-108

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.