Praca jako kasjer/kasjerka od zaraz w Łodzi

InterKadra Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

Jest to idealna praca dla osób chcących podjąć pracę na okres wakacyjny lub dorywczo.

Numer referencyjny: KAS/14/Łódź
Lokalizacja: markety na terenie Łodzi

Obowiązki:
Osoba zatrudniona w charakterze kasjera będzie głównie odpowiedzialna za obsługę kasy fiskalnej oraz obsługę klienta

Kwalifikacje:
Na stanowiska kasjera poszukujemy osób chętnych do pracy, odpowiedzialnych i sumiennych.
Podstawowym wymogiem jest aktualna książeczka sanepidu.
Nie wymagamy doświadczenia
Mile widziany status ucznia/ studenta. Nie jest to jednak wymagane.

Oferujemy:
Pracę od zaraz!
Darmowe szkolenia przed podjęciem pracy
Grafik dopasowany do potrzeb pracownika
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
Terminowe wynagrodzenie
Stały kontakt i opiekę przedstawiciela

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV, dopisując numer referencyjny w tytule zgłoszenia.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Staramy się odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia!

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.