Opis stanowiska pracy

Spółka Apilia Marciniak-Parchimowicz Sp. J. poszukuje kandydata na stanowisko:

Front-end Developer

Szukamy osoby do naszego zespołu do współpracy przy tworzeniu aplikacji internetowych dla dużego zagranicznego klienta.

Oferujemy:

  • Pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Udział w realizacji ciekawych projektów;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Udzielanie wsparcia przy wykonaniu powierzonych zadań;
  • Pakiet korzyści pracowniczych MultiSport;
  • Komfortowe warunki pracy (nowoczesne kameralne biuro w centrum miasta z wygodnym dojazdem);
  • Udział w szkoleniach, konferencjach, hackathonach oraz imprezach integracyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie  interfejsów użytkownika wykorzystując semantyczny HTML, CSS oraz JavaScript;
  • Wdrażanie nowych rozwiązań;
  • Wsparcie techniczne grafików i projektantów UX;
  • Współpraca z programistami w zakresie tworzenia usług RESTowych;
  • Dopracowanie ostatecznego wyglądu produktu w stałym kontakcie z klientem.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka JavaScript;
  • Znajomość frameworków i bibliotek JavaScriptowych (w szczególności AngularJS);
  • Znajomość narzędzi JavaScriptowych (Node.js, Grunt, Gulp);
  • Znajomość technologii HTML, CSS, XML, SQL;
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Kreatywność i samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • Motywacja do poszerzania wiedzy i rozwoju osobistego.

Mile widziana znajomość podstaw Javy i technologii JEE.

Prezentacja firmy

Apilia Marciniak-Parchimowicz Sp. J. jest spółką programistyczno-... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy