Opis stanowiska pracy

Firma Light Origin: Pracownia 3D, Poznań

Forma zatrudnienia:

UMOWA O PRACĘ / UMOWA ZLECENIE
Opis stanowiska pracy: Praca na miejscu w siedzibie firmy w Poznaniu

Zakres zadań:

tworzenie wizualizacji statycznych o charakterze reklamowym (wysoka jakość i nienaganny styl)

Wymagania:

doskonała znajomość narzędzi: 3ds Max, Vray, Photoshop (najnowsze wersje)
umiejętność samodzielnego doboru kompozycji, barw, oświetlenia na potrzeby wizualizacji reklamowej

Dodatkowe atuty:

szukamy osób bezkonfliktowych i wesołym usposobieniu, aby wszystkim pracowało się miło w koleżeńskiej atmosferze

Oferujemy:

własne samodzielne stanowisko;
8-godzinny dzień pracy na pełną umowę;
ambitne i wymagające projekty;
wsparcie zespołu;
pełną legalność w każdym aspekcie funkcjonowania firmy.

Kandydatów zainteresowanych ofertą i spełniających przedstawione wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych: CV i portfolio na adres e-mail lub kontakt telefoniczny.

Prezentacja firmy

Na rynku od 2008 roku, zajmujemy się przygotowaniem fotorealistyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie