praca fizyczna, budowa hal namiotowych, z możliwym zakwaterowaniem

Namplan

Jastrzębie Zdrój, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy chętne osoby do pracy przy budowie hal namiotowych. Praca dorywcza/sezonowa lub dla zdecydowanych na stałe.

Osoby chętne powinny charakteryzować się wysoką sprawnością fizyczną i wytrwałością. Praca w różnym wymiarze godzin. Stawki godzinowe. Wymagana dyspozycyjność. Praca wyjazdowa.

- zainteresowane osoby z kraju kontakt wyłącznie na terenie firmy!! codziennie od 8 do 16 !!!
- chętni z zagranicy kontakt telefoniczny lub mailowy
Jastrzębie Zdrój ul. 3 Maja 29 NAMPLAN Roman Kulczycki

Nie wymagamy doświadczenia tylko chęci do pracy!!

Prezentacja firmy

Produkcja Sprzedaż Wynajem - Hale Namiotowe - Plandeki

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie