Praca Elektronik- centrum Łodzi

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Łódź

Nasza oferta:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
z możliwością otrzymania umowy o pracę bezpośrednio u Klienta
• Pełen etat w systemie 1 zmianowy (od 7:00 do 15:00)
• Pracę w Centrum Łodzi
• Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe plus karta MultiSport).

Zadania
• Montaż wiązek kablowych
• Lutowanie ręczne podzespołów elektronicznych
• Prace manualne
• Cięcie kabli.

Nasze oczekiwania:
• Wykształcenie: technik elektryk, elektroniczne, elektryczne,itp.
• Doświadczenie w lutowaniu ręcznym
• Znajomość elementów elektronicznych tj. budowy i montażu
kondensatorów, rezystorów, tranzystorów
• Wysokie zdolności manualne
• Dobra organizacja pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: