Praca dorywcza 19.10 i 20.10 Kraków

OTTO Work Force

Kraków, małopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kraków

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Pracownik pomocniczy

Numer referencyjny:
BS/TARGP/10/2015

Miejsce pracy:
Kraków
ul. Kamienna 17 Hala Sportowa Politechniki Krakowskiej

Obowiązki:
- prace przy zabudowie hali targowej na Targach Pracy
- montaż i demontaż konstrukcji

Informacje o wakacie:
- umowa zlecenie
- stawka: 12zł brutto/h

Wymagania:
- dyspozycyjność w dniu 19.10 w godz:7:30-24:00 oraz 20.10
w godz: 15:00-1:00
- mile widziany status studenta
- chęć do pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.