Praca dodatkowa - Wykładanie towaru, Leszno

OTTO Work Force

Leszno, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Leszno

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów w Lesznie poszukujemy kandydata/kandydatów na stanowisko:

Wykładanie towaru

NR REF. MK/WykTowLesz/09/2015

Opis stanowiska pracy:

- wykładanie towaru na hali,
- układanie ekspozycji,
- prace pomocnicze, porządkowe na hali,

Wymagania:

- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (wymóg konieczny)
- dyspozycyjność
- sumienność
- mile widziane osoby uczące się
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- pracę dorywczą, dodatkową,
- umowę zlecenie,
- stawkę godzinową,
- godziny pracy do ustalenia wg dyspozycyjności,
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.