Praca dodatkowa/sezonowa przy pomiarach nieruchomości

P.P.H.U. Micromedia

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy do pracy sezonowej (najlepiej studentów budownictwa lub kierunków pokrewnych) przy pomiarach nieruchomości (pomiary lokali mieszkalnych).

Oferujemy pracę na umowę o dzieło/zlecenie, niezbędne szkolenie oraz sprzęt. Wynagrodzenie adekwatne do wyników (możliwość pracy na akord). Nienormowany czas pracy.

Wymagania

Znajomość zasad budownictwa, rysunku technicznego oraz programu AutoCAD.

Prezentacja firmy

Działalność firmy związana jest z inwentaryzacjami architektonicz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2013
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
300PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie