Praca dodatkowa Recepcjonista/stka do hotelu w centrum Gdańska

Holland House Residence

80-830 Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Do naszego hotelu typu boutique posiadającego 26 pokoi w centrum Gdańska poszukujemy do pracy dorywczej pracownika Recepcji Hotelu.

Wymagania:

bardzo dobra znajomość języka angielskiego ,
miła aparycja,
wysoki poziom kultury osobistej,
bardzo dobra organizacja pracy,
gotowość do pracy w systemie zmianowym (zmiany dzienne i nocne),
znajomość obsługi MS Office (Word, Excel)
mile widziana znajomość programu hotelowego CHART,

Opis stanowiska:

zameldowanie i wymeldowanie gości hotelowych,
rozliczanie gości - wystawianie faktur, paragonów,
udzielanie informacji gościom,
wprowadzanie rezerwacji,
aktualizacja dostępności,
przygotowywanie raportów,
obsługa korespondencji,
współpraca z innymi działami hotelu.

Warunki zatrudnienia:
Praca w systemie dwuzmianowym od 7:00 do 19:00 i od 19:00 do 7:00,

Elastyczny grafik pracy około 6/8 dyżurów po 12godz w miesiącu.

Możliwość pracy w dni wolne od zajęć jak i również w weekendy, w sezonie letnim ilość godzin pracy zwiększa się do całego etatu (około 15 dyżurów w miesiącu)

Prezentacja firmy

Hotel typu boutique położony na ulicy Długi Targ 33/34 w Gdańsku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca dla studenta, Praca Praca w hotelu / Turystyka