Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Firmą, która od lat kreuje wizerunek swoich klientów w Social Mediach.

Szukamy osób (mile widziane osoby w woj. śląskiego), które podejmą dodatkową pracę na stanowisku Przedstawiciel Handlowy- pracownik terenowy do wyszukiwania klientów i sprzedaży usług oferowanych przez naszą Firmę .
Proponujemy pracę, którą można wykonywać w miejscu zamieszkania.
Rozmowa kwalifikacyjna w naszym biurze w Katowicach.

Praca polega na:
• - pozyskiwaniu nowych klientów w miejscu zamieszkania,
• - realizacji planów sprzedażowych,
• - obsłudze klienta w zakresie proponowanej usługi,
• - budowaniu etapami własnego zespołu,
• - zdobywaniu doświadczenia oraz umiejętności menadżerskich,
• - poznawaniu rynku

Zapewniamy:
• stały procent od każdej wpłaty klienta
• bezpłatne szkolenia z zakresu obsługi klienta i budowy zespołu oraz warsztaty i materiały

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego, poprzez przejrzystą ścieżkę kariery,
• możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia,
• możliwość dodatkowego zarobku,
• elastyczny czas pracy,
• wsparcie ze strony dobrze wykwalifikowanych specjalistów w branży,
Praca jest zajęciem dodatkowym, rozliczanym na zasadach umowy o dzieło.

Prosimy o podanie nr telefonu – na pewno oddzwonimy!

Wymagania

Stawiane wymagania:
• wykształcenie średnie,
• wysoka kultura osobista;
• komunikatywność;
• spostrzegawczość, otwartość;
• sumienność, uczciwość;
• chęć i zapał do pracy.
Doświadczenie w zakresie marketingu będzie dodatkowym atutem. Poszukujemy osób samodzielnych i nastawionych na sukces!

Prezentacja firmy

Zajmuje się marketingiem na FB ale swoimi działaniami mocno wykra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi