Praca dodatkowa - prowadzenie strony internetowej

Self Przyjazne Terapie

Poznań, 61-568, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Gabinet psychologiczny SELF Przyjazne Terapie poszukuje osoby do prowadzenia strony internetowej.

Praca zdalna, dorywcza. W zakres obowiązków pracownika wchodzą drobne zlecenia (uaktualnianie zdjęć, tworzenie zakładek, zmiany w treści strony, umieszczanie komunikatów).

Mile widziani studenci wyższych lat informatyki lub pokrewnych kierunków.

Zainteresowanych prosimy o kontakt poprzez formularz.

Wymagania

- komunikatywność
- umiejętność koordynowania obiegu informacji
- bardzo dobra znajomość języka HTML

Prezentacja firmy

Gabinet: „SELF” Przyjazne Terapie – Placówka prywatna

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting