Opis stanowiska pracy

Oferta dotyczy przede wszystkim osób, które już w trakcie studiów chcą wyrobić sobie niezbędne doświadczenie oraz podnieść swoje kwalifikacje na rynku pracy.

Poszukujemy komunikatywnych, kreatywnych osób do pomocy przy przygotowywaniu ofert handlowych i ich prezentacji. Zapewniamy szereg profesjonalnych szkoleń z zakresu obsługi klienta, rozwoju osobistego oraz możliwość uzyskania dodatkowych certyfikatów i referencji.

Elastyczne godziny pracy pozwolą pogodzić ją z nauką. Zakres obowiązków będzie ustalany indywidualnie z każdym pracownikiem.

Wymagania

# Łatwość w pracy z ludźmi
# Nastawienie na realizację określonych celów
# Kreatywność
# Niekaralność
# Znajomość komputera i pakietu office na średnim poziomie
# Miła aparycja
# Odpowiedzialność

Prezentacja firmy

Moja firma współpracuje z dużym Europejskim Koncernem Finansowym i zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting