Praca dla wychowawców - lato 2015

Stajnia Wilga

Wilga, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Praca dla wychowawczyń kolonijnych podczas wakacji 2015, kolonie i obozy konno-taneczne w Wildze.

OFERTA PRACY DLA

- instruktorek tańca lub wychowawczyń potrafiących prowadzić zajęcia taneczne, wynagrodzenie 1000 zł netto / 14 dni, zakwaterowanie i wyżywienie;
wolny wakat:
1) turnus I: 27.06-11.07.2015 (14 dni)
2) turnus V: 15.08-22.08.2015 (7 dni) + turnus VI: 22.08-29.08.2015 (7 dni)

- osoby mającej kontakt i wiadomości na temat koni, z uprawnieniami do pracy z dziećmi (np wychowawca kolonijny, instruktor rekreacji) do opieki nad grupą jeździecką (bez prowadzenia jazd konnych - te prowadzą instruktorzy z uprawnieniami),
wynagrodzenie 2000 zł netto / 27.06-01.08, zakwaterowanie i wyżywienie;
1) turnus I: 27.06-11.07.2015 (14 dni) + turnus II: 11.07-18.07.2015 (7 dni) +
turnus III: 18.07-01.08.2015 (14 dni)

(tylko panie ze względu na zakwaterowanie wychowawczyń razem, 3 osoby na jednym turnusie)

Zainteresowane osoby proszę o CV.

Wymagania

uprawnienia do pracy z dziećmi
książeczka sanitarno-epidemiologiczna (lub do wyrobienia do wyjazdu)

Prezentacja firmy

biuro turystyczne

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 600PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta