In Temporis Polska Sp. z o.o.

Praca dla Studentów

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Praca dla studenta

Poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier/ magazynierka Łódź

Obowiązki:

*sortowaniu zgodnie z otrzymanymi zleceniami (przygotowanie towarów dla sklepów, przyjęcie towaru do magazynu),
*kontroli ilościowej i jakościowej produktów spakowanych według zamówienia,
*innych zajęciach w magazynie (np. foliowanie, zamykanie i plombowanie paczek, uczestnictwo w inwentaryzacjach, dbałość o porządek na magazynie),

Wymagania:
*wykształcenie min. średnie
*podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

* umowę zlecenie w pełnym wymiarze godzin,
*stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia,
*PRACA NA 3 ZMIANY PO 8H, od poniedziałku do piątku
*praca w weekendy TYLKO dla chętnych- dodatkowy bonus
*STAWKĘ GODZINOWĄ+ PREMIE

Możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz.

Prosimy o wysyłanie CV

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.