Praca dla studentów zaoczych

Lokkol Service

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy trzy osoby do działu obsługi klienta w centrum Krakowa.

Poszukujemy osób do pracy na stałe.

Wynagrodzenie: podstawa 1500 netto + premie 300-1500.

Praca polega na obsłudze klientów i uzupełnianiu dokumentów. Przed rozpoczęciem pracy zapewniamy pełne przeszkolenie.

Jeśli nie masz doświadczenia zawodowego a chcesz je zdobyć wyślij nam swoje CV a będziesz miał możliwość rozwinąć skrzydła na rynku pracy.

Prezentacja firmy

Ogólnopolska Firma zajmująca się obsługą zleceń.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta