Praca dla studentów - Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Krokus Szkolenia

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Studiujesz w Krakowie?
Chcesz zacząć zarabiać i stać się niezależny?
Szukasz pracy ale obawiasz się, że bez doświadczenia może być ciężko?
Rozdawanie ulotek nie jest dla Ciebie?

Dołącz do naszego zespołu! Proponujemy Ci ciekawą pracę w młodym i ambitnym zespole konsultantów i sprzedawców! Nie martw się - wszystkiego Cię nauczymy!

Zapewnimy Ci dobry start:

- Możliwość zdobycia doświadczenia na rynku pracy.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy.
- Profesjonalne szkolenia z zakresu komunikacji, procesu skutecznej sprzedaży oraz budowania długotrwałych relacji z klientami.
- Wsparcie bardziej doświadczonych kolegów.

Wymagania

Wystarczy, że jesteś pozytywnie nastawiony do ludzi, ambitny, otwarty, komunikatywny, chcesz się uczyć i odnosić sukcesy w sprzedaży!

Czekamy na Twoje CV!

Prezentacja firmy

Pracownia Szkoleniowa „Krokus” zajmuje się realizacją profesjonalnych us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta