Praca dla studentów! od kwietnia!

Eco-Time

Kraków, 31-621, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Aplikuj do naszego biura w Centrum Krakowa, będziesz umawiał/a spotkania handlowe.

Oferujemy:

- stałą pracę w biurze,

- stałe wynagrodzenie + dodatkowe premie i prowizje

- szkolenia przygotowujące do pracy

- prace w świetnej lokalizacji , idealny dojazd z każdej strony Krakowa

Naszym pracownikom gwarantujemy najlepsze warunki do osiągania wyników i rozwoju, doskonałą atmosferę pracy oraz możliwość budowania swojej kariery wśród ludzi, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wymagania

- dyspozycyjności od poniedziałku do piątku (9-15 bądź 15-21)

- komunikatywności i uśmiechu

- dobrej dykcji

- wysokiej kultury osobistej

Prezentacja firmy

ECO-TIME to firma branży Odnawialnych Źródeł Energii.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing