Opis stanowiska pracy

- Dotarcie do klienta przedsiębiorcy (Naszym klientem jest każdy kto prowadzi działalność gospodarczą, na początku dostajecie bazę klientów)
- Przeprowadzenie analizy / audytu na podstawie programu komputerowego
- Przekonanie Przedsiębiorcy do wyboru najkorzystniejszej opcji dla (Was, bo od tego zależy wysokość Twojej prowizji)
- Skompletowanie niezbędnych dokumentów
- Podpisanie umowy

Wymagania

Poszukujemy osób posiadających:
- Erystykę na wysokim poziomie
- Pewność siebie (jest to podstawa w tej pracy)
- Arogancję sprzedaży (każdy dobry handlowiec posiada tę cechę)
- Przedział wiekowy pomiędzy 18-30 lat. Zatrudniamy tylko młodych pewnych siebie ludzi, którzy zamiast umowy o pracę, samochodu służbowego, telefonu i śmiesznej podstawy w wysokości 2500 zł, chcą zarabiać od 4000 do 15000 zł.
- Zmanierowanym starszym osobą, które nie potrafią przyjąć nowej wiedzy i wizji tworzenia firmy w której każdy od siebie uczy się nowych rzeczy i uczestniczy w tworzeniu Przedsiębiorstwa,które posiada kilka kierunków sprzedaży dziękujemy.

Zatrudniamy kilkadziesiąt osób w całej Polsce i potrzebujemy energicznych osób z pomysłami, które chcą zarabiać zamiast wegetować za 2500 zł

Wszystko zaczyna się od szkolenia produktowego jak również sprzedażowego, zrozumiesz, że używanie niektórych słów w sprzedaży jest zakazane, a sukces leży w Twojej głowie.

Otrzymujesz podstawę plus wysoką prowizję ale pamiętaj podstawa to bonus !!!

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się w chwili obecnej handlem oraz dystrybucją

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi