Praca dla studentów, absolwentów przy Kampaniach Marketingowych- od zaraz!

TJ MARKETING

WROCŁAW, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Oferta skierowana jest dla absolwentów, studentów zaocznych dostępnych od poniedziałku do piątku, dla osób gotowych rozpocząć współpracę od zaraz!

Firma marketingowo-sprzedażowa TJ z długoletnim doświadczeniem, współpracująca z klientami międzynarodowymi poszukuje kandydatów do Kampanii Marketingowych.

Oferujemy:

-wysokie stawki

-Tygodniówki ( system brytyjski )

- szkolenia pod opieką doświadczonego specjalisty

-możliwość rozwoju

- współpracę w młodym zespole

-szeroki wachlarz nagród i bonusów dla najlepszych.

Nie wymagamy doświadczenia w branży marketingowej- oferujemy przygotowanie do współpracy od podstaw.

Wymagania

- dostępność od poniedziałku do piątku

- wykształcenie minimum średnie

- wysokiej kultury osobistej

- komunikatywności

- sumienności oraz skrupulatności

-dokładności

- rzetelnego wykonywania powierzonych zadań, obowiązków

- dbanie o dobry wizerunek formy oraz klienta międzynarodowego

Prezentacja firmy

Powstałe w marcu 2008 roku we Wrocławiu biuro marketingowe TJ MARKETING ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
bonusy
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting