Praca dla studentki/studenta - dostarczanie czasopism do firm

Profect

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś sympatyczna, a przy tym rzetelna, pracowita i lojalna… Jeśli zazwyczaj tryskasz dobrym humorem i masz pozytywne nastawienie do innych ludzi… to prawdopodobnie jesteś osobą, której szukamy.

Budujemy dział dystrybucji dla naszego nowego projektu i szukamy studentek/studentów studiów zaocznych do zespołu dostarczającego nasze czasopisma do odbiorców.

Coraz Lepsze Media to część Grupy Coraz Lepsza Firma. Wydajemy czasopismo biznesowe dostarczane do wszystkich firm w Lublinie, Świdniku i okolicach. W przyszłości będziemy ten zasięg intensywnie poszerzać.

Wymagania

Wymagania:
- pozytywne nastawienie do innych ludzi
- odpowiedzialność i sumienność
- kondycja fizyczna umożliwiająca roznoszenie czasopisma na mieście przez 6 godzin dziennie
- studentka/student studiów zaocznych

Zakres obowiązków:
- dostarczanie czasopisma biznesowego bezpośrednio do firm wg. wskazanej listy
- budowanie pozytywnego odbioru czasopisma wśród przedsiębiorców

Oferowane warunki:
- praca w młodym zespole pełnych energii ludzi
- jasne oczekiwania i wsparcie ze strony koordynatora dystrybucji
- praca w terenie od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 16:00 plus czas na dojazd
- wynagrodzenie miesięczne na poziomie 1200 zł netto
- status studenta zaocznego lub ucznia szkoły policealnej

Czekamy na zgłoszenia (CV ze zdjęciem)

Prezentacja firmy

Coraz Lepsza Firma powstała dlatego, że wierzymy w to, że jeśli świat wo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta