Praca dla studenta/tki w dziale rekrutacji Warszawa

Prowork.PL

00-375 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma ProworkPl Edu&Med zatrudni asystenta/kę - studenta/kę anglistyki (lub inny kierunek z dobrym angielskim) do pracy przy projektach rekrutacyjnych 20 godzin tygodniowo - elastyczne godziny pracy do ustalenia. Praca - centrum Warszawy, przy metrze Nowy Świat Uniwersytet. Mile widziana osoba dwujęzyczna z ojczystym polskim i angielskim. Bilingual Native Polish& English recruitment assistant needed for part time job in Warsaw up to 20 hours a week/ flexible work schedule.

Opis stanowiska

Jesteśmy niewielka firmą rekrutacyjną realizującą projekty w obszarze Edukacja oraz Opieka medyczna. Zatrudnimy asystenta/ tkę - pomoc do biura w firmie rekrutacyjnej. Obowiązki - przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, tłumaczenie tekstów, redagowanie treści w portach rekrutacyjnych i społecznościowych, aktywne poszukiwanie kandydatów i przeprowadzanie wstępnej selekcji kandydatów. Wymagana biegła znajomość j. angielskiego, komunikatywność, umiejętność samodzielnej pracy. Praca ok 20 godzin tygodniowo, elastyczne godziny możliwość dostosowania grafiku do zajęć na studiach. Lokalizacja - Warszawa centrum.

Wymagania

  • wymagana biegła znajomość angielskiego. Mile widziana osoba dwujęzyczna władająca ojczystym polskim i angielskim.
  • zaangażowanie, samodzielność i chęć do rozwoju w obszarze rekrutacji
  • umiejętność sprawnego pisania i redagowania tekstów
  • umiejętność sprawnej komunikacji osobistej i za pośrednictwem social media

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca HR / Kadry / Rekrutacja