Praca dla studenta - konsultant telefoniczny / telemarketer

Silpur Sp. z o.o.

Wrocław, 53-609, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Silpur Sp. z o.o. zajmuje się wykonywaniem hydroizolacji, termoizolacji poprzez hydrodynamiczny natrysk pian poliuretanowych i elastomerów. Wykonujemy prace w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i rolnictwie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: konsultant telefoniczny /telemarketer.

  • wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami firmy (nie oczekujemy sprzedaży przez telefon)
  • budowanie bazy klientów
  • obsługa zapytań od potencjalnych klientów
  • wsparcie pracy działu sprzedaży

Wymagania:

  • mile widziani studenci politechniki
  • mile widziana znajomość branży budowlanej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi oprogramowania pakietu Office
  • komunikatywność i łatwość w prowadzeniu rozmów telefonicznych, dobra dykcja
  • samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na okres 1-2 m-cy w oparciu o umowę zlecenie
  • pracę w siedzibie firmy we Wrocławiu
  • niezbędne narzędzia pracy

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

SILPUR Sp. z o.o. zajmuje się wykonywaniem hydroizolacji i termo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta