PRACA DLA SPRZEDAWCY - SKLEP Z GRAMI

Konsolek

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

POWERPLAY poszukuje pracowników do sprzedaży gier konsolowych na sklepie w C.H. Sfera. Stanowisko będzie obsługiwane przez 2 osoby na zmianę, 7 dni w tygodniu. Dołącz do profesjonalistów i rozwijaj swoją pasję razem z nami !

WYMAGANIA
- Dyspozycyjność w trakcie całego tygodnia
- Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Bardzo dobra znajomość branży gier na konsole. Wiedza ta zostanie zweryfikowana bardzo dokładnie !
- Mile widziane doświadczenie w handlu (ale niekoniecznie)
- Wysoki poziom kultury osobistej
- Podstawowa znajomość języka angielskiego

CV z zdjęciem oraz list motywacyjny proszę przesłać na adres

W liście motywacyjnym proszę ująć:
- Dlaczego chcesz pracować w sklepie z grami
- Napisz jakie konsole miałeś/ masz
- Wymienić w jakie gatunki gier lubisz grać i dlaczego

Przebieg rekrutacji:
1. Selekcja kandydatów ( Aplikanci którzy ani słowem nie wspomnieli o zainteresowaniu grami na konsole są od razu odrzucani)
2. Rozmowa telefoniczna z kandydatami
3. Spotkanie z kandydatami w siedzibie firmy

Kwestie finansowe będą poruszane na ostatnim etapie rekrutacji.

Wymagania

PROSIMY POZA CV O WYSŁANIE LISTU MOTYWUJĄCEGO Z OPISEM WŁĄSNYCH PASJI.

Prezentacja firmy

Jesteśmy sklepem zajmującym się sprzedażą, wymianą i skupem gier ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie