PRACA DLA SPAWACZA MIG MAG

T&S Group Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska:

  • spawanie metalowych oraz aluminiowych elementów do budowy jachtów

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • doświadczenie w podobnej pracy,
  • doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG 6G
  • ważny certyfikat MIG/MAG z uprawnieniami do spawania w pozycji 6G
  • znajomość rysunku technicznego,
  • prawo jazdy kat.B (mile widziane).

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie
  • opiekę polskich rezydentów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.