praca dla redaktorów

EDU DAR

cały kraj, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Witam
Szukamy do naszego portalu redaktorów, biegle posługujących się językiem polskim, którzy ukończyli studia z zakresu ekonomii, pedagogiki, politologii lub inne.
Zadaniem redaktorów będzie przygotowywanie tekstów na zamówienie klienta na poziomie prac naukowych.
Niezwykle ważna jest więc terminowość i rzetelność.
W zamian oferujemy bardzo miłą atmosferę współpracy oraz umowę o dzieło i atrakcyjne stawki za stronę.
Praca online

Prezentacja firmy

Funkcjonujemy na rynku od kilku lat i posiadamy stałą grupę klien... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia