Opis stanowiska pracy

NZOZ Psychomedic Klinika psychiatryczno - psychologiczna nawiąże współpracę z psychiatrą.

Jesteśmy wysokospecjalistycznym zespołem składającym się z Profesorów psychiatrów, ordynatorów, doświadczonych psychoterapeutów, młodych pracowników naukowych.
Klinika mieści się na ul. Lanciego 19, 5 min. od metra Imielin.

Oferujemy:
- praca w poradni psychoterapeutyczno-psychiatrycznej
- współpraca w oparciu o umowę cywilno-prawną
- współpracę w zespole doświadczonych psychiatrów min. Kierowników renomowanych Klinik, psychoterapeutów, wymiana doświadczeń (superwizja grupowa)
- pięknie urządzona poradnia, mieszcząca się w lokalu na parterze w ciągu usług medycznych, własny parking, bardzo dobry dojazd
- pracę w zespole ukierunkowanym na efektywną i profesjonalną pomoc pacjentom
- obsługę administracyjną - recepcja

Wymagania

Wymagania:
-specjalizacja psychiatryczna lub w trakcie kształcenia
-minimum 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu pacjentów
-wysoka rozwinięta odpowiedzialność i praca zgodnie z zasadami etyki psychiatry
-umiejętność pracy w zespole
-dyspozycyjność- min. dwa popołudnia, możliwa praca również w weekendy
-zaangażowanie
-punktualność

Atutem będzie:
-kształcenie psychoterapeutyczne

CV proszę przesyłać na adres poradni lub przez infopraca.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się: obrotem nieruchomościami, opieką zdrowotną oraz portalami... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia