PRACA DLA POKOJÓWEK W AMSTERDAMIE - OD ZARAZ !

Work Service Express

Amsterdam, Holandia, zagranica

Miejsce pracy: Amsterdam, Holandia

PRACA DLA POKOJÓWEK W AMSTERDAMIE
praca tymczasowa
Miejsce pracy: HOLANDIA

Wymagania

• Zdolność podjęcia pracy na pół roku
• Dobra kondycja fizyczna
• Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
• stanowiska dla osób bez piercingu i tatuaży (akceptowane są te, które mogą zostać zakryte przez ubranie)
• Miła aparycja
• Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia

Mile widziane

• Doświadczenie w pracy

Obowiązki

• Dbanie o porządek w pokojach hotelowych (wymiana pościeli, ścieranie kurzu, wymiana akcesoriów takich jak: notatniki, długopisy)
• Uzupełnianie środków higienicznych i kosmetyków
• Utrzymywanie w czystości sprzętu używanego do pracy
• Dbanie o porządek w pomieszczeniach służbowych

Oferujemy

• Długoterminową umowę na warunkach holenderskich
• Gwarantowane zakwaterowanie w kraju oddelegowania
• Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie (tygodniówki)
• Legalną pracę na terenie Holandii
• Pracę w hotelach 4 i 5 gwiazdkowych
• Chipcard przez 1 miesiąc doładowany na przejazdy komunikacją miejską
• Stawkę godzinową 9,43 EURO/Brutto
• Wynagrodzenie miesięczne około 900 EUR/Netto
• A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna język kraju oddelegowania)

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.