Praca dla pielęgniarki w Zakopanem

Tomasz Piątek Consulting

34-500 Zakopane, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kompleks Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny "Marzenie" przyjmie do pracy pielęgniarkę

Zakres obowiązków:
-opieka pielęgniarska nad uczestnikami turnusów rehabilitacyjnych
-wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych (np. koloroterapia, okłady borowinowe, fotel masujący)
-obsługa systemu do planowania zabiegów

Mile widziane:
-zainteresowanie kosmetyką oraz zabiegami pielęgnacyjnymi

Praca dostępna od zaraz. CV wraz ze zdjęciem prosimy o przesyłanie na adres mailowy. Dla osób spoza Podhala oferujemy na terenie kompleksu zakwaterowanie oraz wyżywienie.

Oferta nie jest skierowana do położnych oraz ratowników medycznych.

Wymagania

Wymagania:
-aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki
-dyspozycyjność
-wysoka kultura osobista oraz empatia

Prezentacja firmy

Firma TPC została założona w roku 2012 i od tego czasu prężnie działa na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia