Praca dla PIELĘGNIAREK i LEKARZY- Niemcy, Szwajcaria

Translator

Berlin, Zurych i inne miasta, zagranica

Opis stanowiska pracy

Polsko- niemiecka agencja pośrednictwa pracy nr certyfikatu KRAZ: 11139 poszukuje od ZARAZ dyplomowane pielęgniarki z dobrą znajomością języka niemieckiego do pracy w niemieckich i szwajcarskich placówkach medycznych (Öffentliche Spitäle, Privat-Kliniken, Pflegeheime, Altersheime, Ärzte-Praxen, Physio-Praxen) oraz lekarzy (ASYSTENTÓW, SPECJALISTÓW) - w szczególności: DERMATOLOG, OKULISTA, RADIOLOG, LARYNGOLOG, CHIRURG, NEUROLOG, ORTOPEDA, PSYCHIATRA, INTERNISTA) do pracy w niemieckich, renomowanych klinikach. Posiadamy oferty z Berlina, jak również z innych miast.
UWAGA: Pielęgniarki ze słabą znajomością języka- obecnie poszukujemy również dyplomowane pielęgniarki/ pielęgniarzy zainteresowanych udziałem w projekcie, który organizujemy wspólnie z naszym niemieckim partnerem w Stuttgarcie.

OFERTA:
- praca w szpitalu w Stuttgarcie oraz intensywny kurs j. niemieckiego do uzyskania certyfikatu B2 i aprobacji w Niemczech
- niemiecki pracodawca pokrywa koszty kursu językowego, uzyskania aprobacji i wszelkich tłumaczeń dokumentów
- atrakcyjne wynagrodzenie, przed nostryfikacją: 2.000 Euro brutto plus dodatki, po uzyskaniu nostryfikacji: 2.500 Euro brutto plus dodatki
- niemiecka umowę o pracę na czas nieokreślony wraz ze wszystkimi świadczeniami
- pomoc w załatwianiu wszelkich formalności
- zakwaterowanie

WYMAGANIA:
- dyplom ukończenia studiów na kierunku pielęgniarstwo min. licencjat
- doświadczenie zawodowe na oddziale INTENSYWNEJ TERAPII
- przynajmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego i chęć dalszej intensywnej nauki
- gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech

Spotkanie rekrutacyjne z naszym niemieckim partnerem zorganizujemy w siedzibie naszej firmy w Odolanowie.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wysłania swojego CV w j. niemieckim wraz z klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych oraz skanów dokumentów potwierdzających kwalifikacje (dyplomy, certyfikaty) na adres e-mail/ poprzez formularz.

Wymagania

- pielęgniarki/ pielęgniarze- min. dyplom licencjata
znajomość j. niemieckiego na poziomie min. A2
gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech
doświadczenie zawodowe na oddziale intensywnej terapii

Prezentacja firmy

Biuro tłumaczeń „Translator” z siedzibą w Odolanowie k. Ostrowa W... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia