Praca dla osoby z Ukrainy - Płatny Staż - Specjalista ds. Rynku Ukraińskiego

Useme sp. z o.o.

53-315 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy 6-miesięczny staż i następnie umowę o pracę w rozwijającym się projekcie internetowym dla studentów studiów zaocznych lub osoby bezrobotne pochodzące z Ukrainy, z pozwoleniem na pracę w Polsce. Dopuszczalne są również osoby z innych krajów, z doskonałą znajomością języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego w mowie i piśmie.

Doskonała szansa na naukę pracy w innowacyjnym środowisku, urozmaicone zadania. Kontakty mailowe, telefoniczne, z wykorzystaniem social media. Wsparcie Działu Autoryzacji, kontakty z Klientami, możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach. Biuro w centrum Wrocławia, przyjazne warunki pracy.

Osoby kandydujące muszą spełnić wymóg organizacji stażu ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, wymienione w wymaganiach. Rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi Aplikantami w toku weryfikacji CV

W czasie trwania stażu, poza ustawowym wynagrodzeniem w trakcie stażu (850 zł netto) dodatkowe premie do 800 zł netto miesięcznie. Umowa o pracę na czas określony po zakończeniu stażu, następnie możliwość przedłużenia umowy na czas nieokreślony - dla nas to doskonała metoda weryfikacji Pracowników. Stażyści z roku 2014 są obecnie członkami naszego zespołu.

Wymagania

Poszukujemy osób na stanowisko stażowe związane z rynkiem ukraińskim, zatem bezwzględnie wymagana jest znajomość języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego, najlepiej pochodzących z Ukrainy Zachodniej. Konieczna jest również znajomość języka polskiego lub angielskiego. Aby zostać skierowanym na staż, należy być zarejestrowanym we Powiatowym Urzędzie Pracy we Wrocławiu. Ze względu na specyfikę stażu, nie możemy zatrudniać studentów studiów dziennych.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, szukamy otwartych umysłów, gotowości do nauki i wyzwania pracy w młody zespole realizującym innowacyjny projekt.

Wymagamy z kolei znajomości podstawowych mechanizmów marketingu internetowego, social media, umiejętności samodzielnego tworzenia tekstów i otwartego umysłu dla świeżych pomysłów na niestandardowe kampanie w internecie.

Prezentacja firmy

Useme to lider rozliczania pracy zdalnej w Europie Środkowej i dynamiczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 100PLN - 1 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
do 800 zł netto, opłacone zajęcia sportowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media