Opis stanowiska pracy

Poszukujemy przedsiębiorczych osób do współprowadzenia Klubu Prawidłowgo Odżywiania w wymienionych miastach oraz gotowych i zdecydowanych:

  • schudnąć lub przytyć aby uzyskać odpowiednią wagę i sylwetkę oraz nauczyć się prawidłowo odżywiać,
  • praktykując zdobyć nowy atrakcyjny zawód
    Trenera Wellness - Doradcy ds. odżywiania i suplementacji.

Oferujemy

  • przeszkolenie i szkolenia przygotowujące do zawodu,
  • stałą umowę kontraktową,
  • wysokie zarobki prowizyjne, premie, bonusy,
  • jasną ścieżkę awansów i kariery,
  • duży zakres samodzielności,
  • indywidualne dopasowanie godzin pracy.

Obowiązki

  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • organizowanie spotkań z klientami,
  • prowadzenie konsultacji żywieniowych,
  • prowadzenie kursów odchudzających i prelekcji,
  • sprzedaż suplementów i odżywek,
  • zapewnienie klientom zindywidualizowanej obsługi,
  • budowanie i podtrzymywanie długoterminowych relacji z klientami.

Wymagania

Szczególnie zainteresowani jesteśmy osobami:

  • w wieku powyżej 26 lat,
  • o wysokiej kulturze osobistej,
  • łatwo nawiązującymi kontakty,
  • pozytywnie myślącymi,
  • gotowych do pracy w klubie i terenie,
  • zdecydowanymi pracować na wlasny rachunek na umowie cywilno-prawnej.

Działamy w branży Wellness promując:

  • dobry wygląd,
  • prawidłową wagę i sylwetkę,
  • dobre samopoczucie,
  • energię i witalność,
  • aktywność fizyczną.

Jeśli czujesz w sobie nie wykorzystany potencjał i chcesz spróbować rozwinąć się w międzynarodowej korporacji prześlij swoje CV.

(Proszę w odpowiedzi o podanie ile Pani/Pan ma cm wzrostu i ile kg waży)

Prezentacja firmy

Firma WELBIZ zajmuje się rekrutacją i szkoleniem współpracowników... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne