Praca dla osób niepełnosprawnych, w biurze.

Biznes Marketing Konferencje

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Nasza firma dostarcza rozwiązań w zakresie promocji obiektów hotelarskich. Ze względu na rozwój, poszukujemy nowych pracowników do działu sprzedaży.

Zapewniamy dogodne warunki pracy. Nie stosujemy umów na zlecenie, o dzieło, tylko umowa o pracę. Praca wykonywana jest w godzinach 9.00 - 13.00, od poniedziałku do piątku, wszystkie weekendy wolne. Klimatyzowane pomieszczenie. Ładny widok.

Nie wymagamy doświadczenia. Wszystkiego uczymy od podstaw. Również tworzenia ofert i optymalnego sposobu ich przedstawiania. Obsługi wykorzystywanych przez nas programów.

Pracując z nami poznasz ciekawą branżę oraz wiele interesujących osób.

Poszukujemy osób do zatrudnienia na stałe.

Współpracujemy z organizacjami pożytku publicznego.

Wymagania

Z racji statusu naszej firmy zatrudniamy wyłącznie osoby niepełnosprawne. W związku z tym, wymogiem jest posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności / schorzeniu specjalnym.

Pomimo prób, niestety nie udało nam się stworzyć warunków do pracy dla osób niewidomych.

Naszym głównym wymaganiem jest nienaganna dykcja.

Prezentacja firmy

Nowoczesna firma z tradycjami.<br/><br/>Zadowolenie Klienta to na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce