Praca dla opiekunki w Niemczech od 29.01.2020 - do opieki Senior

Work Service Express

Dusslingen 72144, zagranica

Work Service Express Work Service Express

Miejsce pracy: Dusslingen 72144
Region:

Support and Care - Opiekunka w Niemczech od 12 lat zajmuje się legalnym delegowaniem Opiekunek/Opiekunów osób starszych na teren Niemiec.
Dzięki ścisłej współpracy z prywatnymi rodzinami i wiarygodnymi agencjami partnerskimi, przedstawiamy faktyczny stan zdrowia Seniora.
Jesteśmy dla Ciebie wsparciem co przekłada się na Twoje poczucie bezpieczeństwa i komfort współpracy z nami.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do opieki Senior, 84 lata, stan zdrowia: osoba mobilna, osłabienie starcze. Podopieczny jest bardzo sympatyczny, towarzyski, serdeczny, wymaga tylko niewielkiej pomocy w zakresie drobnych prac domowych, większość czynności pielęgnacyjnych wykonuje samodzielnie. Warunki mieszkaniowe dla opiekunki są bardzo dobre: oddzielna łazienka, telewizja w pokoju, internet. Noce są spokojne i niezakłócone, czas wolny dla opiekunki jest zagwarantowany.

Oferta ważna od 29.01.2020
Okres realizacji zlecenia: 6 tygodni
Zlecenie na zastępstwo, sprawdzona oferta
Zapraszamy do aplikowania!

WYMAGANIA:
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
Co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Mile widziane są referencje i podziękowania od rodzin
Dyspozycyjność od 29.01.2020r.

OFERUJEMY:

Legalne zatrudnienie
Odprowadzanie składki ZUS od średniej krajowej
Dokument A1 / karta EKUZ
Zwrot kosztów podróży
ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE wypłacane na czas - 1720 euro brutto
Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
Opieka Koordynatora
POLEĆ NAS! za każdą poleconą Opiekunkę,
z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 200 EURO netto (2 miesiące pracy)