PRACA DLA MATURZYSTÓW – OD ZARAZ - WOLNE WEEKNEDY !

Europe Calling Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Maturzysto przyjdź do najlepszego Call Center w Radomiu i zacznij zarabiać jako Konsultant Telefoniczny!

Gwarantujemy:

- Najlepsze warunki zatrudnienia,
- Gwarantowane 13zł brutto/h,
- System premiowy,
- Elastyczny grafik,
- Wolne weekendy,
- Profesjonalne szkolenie od A do Z, za które Ci zapłacimy,
- Przyjazną atmosferę,
- Kartę rabatową do klubu Fitness,
- Komfortowe miejsce pracy

Wymagania

Jeżeli jesteś otwarty na ludzi i z łatwością nawiązujesz relacje z innymi?
Chętnie podejmujesz nowe wyzwania?
A powierzone zadania traktujesz poważnie? Znasz się na obsłudze komputera?
Nie ma na co czekać, APLIKUJ ! Chętnie popracujemy z Tobą.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Europejska Firma Europe Calling to call center. Prowadzimy sprze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca Obsługa klienta, Praca Inne