Praca dla Lektora Języka Angielskiego

Play on Words

Kraków, 31-566, małopolskie

Opis stanowiska pracy

-atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie;
-przejrzyste warunki współpracy;
-praca w młodym zespole;
-elastyczne godziny pracy, które można pogodzić ze studiami lub inną pracą;
-możliwość zdobycia doświadczenia i uzyskania referencji;
-możliwość wdrażania własnych pomysłów dydaktycznych.

Wymagania

- biegła znajomość języka angielskiego (min. licencjat z filologii angielskiej oraz przygotowanie pedagogiczne);
-min. 2 lata doświadczenia w nauczaniu j. angielskiego;
-dyspozycyjność we środy w godz. 19.45-21.15 (lekcje indywidualne na ul. Zwierzynieckiej)
-gotowość do podjęcia współpracy natychmiast przez min. rok;
-duże zdolności interpersonalne oraz umiejętność motywowania do nauki;
-mile widziane doświadczenie w nauczaniu obcokrajowców

Prezentacja firmy

Szkoła Językowa Play on Words działająca na terenie Krakowa, jak ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia