Praca dla kierowcy od zaraz

NET4

Czechowice-Dziedzice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca na prawie nowych busach Ducato 10EP.

  • system pracy 3/1 po UE,
  • minimum 220 zl, plus 100zl za pełny ADR jesli kierowca ma uprawnienia , plus 100 zl za doładunek lub przeładunki lub ręczny załadunek i rozładunek osobno dodatkowo płacone !! albo 32 gr/km, plus postoje xx plus 200zl za każde 0.5 L poniżej normy 12.5, plus 100 zl za każdy doładunek, przeładunek, załadunek i rozładunek ręczny

Płacone zawsze to co więcej wychodzi

Przyjmujemy zgłoszenia tylko z biegłym językiem POLSKIM w mowie i piśmie

Prezentacja firmy

Transport Międzynarodowy, Spedycja.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców