Praca dla ENDOKRYNOLOGA - Centrum Warszawy

Mieszkanie24.com Nieruchomości

Warszawa, 02-797, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

NZOZ PsychoMedic Poradnia Psychiatryczno-Psychologiczna nawiąże współpracę z ENDOKRYNOLOGIEM do nowej placówki w Centrum Warszawy ul. Filtrowa.

Oferujemy:
– praca w poradni – z dużą liczbą pacjentów,
– współpraca w oparciu o umowę cywilno-prawną,
– współpracę w zespole doświadczonych lekarzy, profesorów, ordynatorów,
– pięknie urządzona poradnia, mieszcząca się w lokalu na parterze w ciągu usługowym, bardzo dobry dojazd, parking, przy wejściu przystanek tramwajowy,
– pracę w zespole ukierunkowanym na efektywną i profesjonalną pomoc pacjentom,
– obsługę administracyjną – recepcja oraz promocję.

Wymagania

Wymagania:
– specjalizacja endokrynologiczna
– minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu pacjentów,
– wysoka rozwinięta odpowiedzialność i praca zgodnie z zasadami etyki endokrynologa,
– umiejętność pracy w zespole,
– zaangażowanie,
– punktualność.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się: obrotem nieruchomościami, opieką zdrowotną oraz portalami... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Studia podyplomowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia