Opis stanowiska pracy

Biuro projektowe LandAR Projects Sp. z o.o. poszukuje architektów.

Wymagania:
- min. 2-letnie doświadczenie w branży przy projektach budowlanych
- wykonywanie wizualizacji
- samodzielność
- dokładność
- zaangażowanie
- umiejętność organizacji czasu pracy
- terminowość
- umiejętność pracy w zespole
- wyjazdy służbowe
- mile widziana umiejętność kosztorysowania
- dodatkowym atutem będzie prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej.

Oferujemy miłą atmosferę, elastyczny czas pracy, możliwość rozwoju.
Oferta nie jest skierowana do firm projektowych, a do osób indywidualnych.
Prosimy o przesyłanie CV z listem motywacyjnym i portfolio.

Prezentacja firmy

W pracowni LandAR - Architektura Krajobrazu zajmujemy się zagospo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura