PRACA DLA APLIKANTA RADCOWSKIEGO / RADCY PRAWNEGO / ADWOKATA

Polowiec i Wspólnicy sp.j.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Polowiec i Wspólnicy Sp.J. podejmie współpracę z aplikantem radcowskim, radcą prawnym lub adwokatem specjalizującym się w zakresie prawa ochrony danych osobowych, w związku z prowadzonymi projektami wdrożenia procedur wymaganych Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• wspieranie radców prawnych przy projektach wdrożenia procedur wymaganych Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE,
• w ramach posiadanych kompetencji przygotowywanie opinii, analiz i informacji prawnych.

OFERUJEMY
• pracę w rozwijającej się kancelarii, w młodym dynamicznym zespole,
• możliwość rozwoju zawodowego i pracy przy interesujących projektach,
• zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o osobiste składanie bądź przesyłanie dokumentów (CV oraz listu motywacyjnego) za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

WYMAGANIA:
• doświadczenie zawodowe,
• bardzo dobra znajomość prawa ochrony danych osobowych,
• znajomość prawa cywilnego, prawa handlowego,
• dobra znajomość języka angielskiego,
• prawo jazdy kategorii B,
• komunikatywność oraz dyspozycyjność czasowa,
• dokładność, rzetelność,
• umiejętność pracy w zespole,
• wysoka kultura osobista.

Prezentacja firmy

Stawiamy sobie za cel świadczenie pomocy prawnej, poprzez kompleksową ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura