Praca dla absolwentów z j. niemieckim

Reed Specialist Recruitment

Łódź, łódzkie

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

Miejsce pracy: Łódź

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z siedzibą w Łodzi, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z obcojęzycznymi Klientami firmy
  • Wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu problemów Klienta
  • Dbanie o dobre relacje z Klientami firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (minimum B2/C1)
  • Mile widziani studenci i absolwenci filologii germańskiej lub lingwistyki stosowanej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w call center
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Dobra znajomość MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z klientem niemieckojęzycznym
  • Pracę w młodym, pozytywnie nastawionym, dynamicznym zespole
  • Praca w trybie zmianowym (elastyczne godziny pracy)
  • Udział w licznych szkoleniach
  • Stały kontakt z językiem niemieckim
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.