PRACA DLA ABSOLWENTÓW w dziale marketingu i sprzedaży

Klient Infopraca.pl

Katowice, 40-004, śląskie

Opis stanowiska pracy

Idealnym kandydatem będzie absolwent bądź osoba szukająca możliwości zmiany kariery pragnąca rozwinąć się zawodowo. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów, potrzebujemy osób, które będą odpowiedzialne za poniższe obszary kluczowe naszej działalności:

  • Team Leadership
  • Account Management
  • Campaign Management
  • Business Management

To przedsięwzięcie łączy w sobie marketing, sprzedaż i rozwój biznesowy.

Etap początkowy zaczyna się od podstawowej interakcji z klientem, następnie pokazujemy Ci jak promować i sprzedawać produkt danego klienta. W przeciągu kilku tygodni ambitne osoby maja możliwość awansu na stanowisko Team Lidera, mając za zadanie nadzorowanie rozwoju pracowników. Wyróżniający się Liderzy będą mieli szansę awansu na Asystenta Managera w okresie 6-12 miesięcy.

Wymagania

Chociaż nie ograniczamy się do konkretnego doświadczenia bądź nabytych kwalifikacji, kandydat powinien posiadać określone poniżej umiejętności, gdyż pozwoli to przyspieszyć drogę do sukcesu:

  • profesjonalne umiejętności interpersonalne,
  • zorientowanie na obsługę klienta oraz umiejętność sprzedaży,
  • zdolność do zbudowania pozytywnej relacji z klientem,
  • pozytywne nastawienie i otwartość na nowe wyzwania,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność podejmowania decyzji,
  • solidna etyka pracy i pragnienie osiągnięcia sukcesu – im więcej dajesz tym więcejzyskujesz.

Wszyscy aplikanci muszą mieć ukończone 18 lat, by móc pełnić rolę pełnomocnika naszych klientów.

Jeśli jesteś ambitny i chłonny wiedzy oraz wysoce zmotywowany, chcemy usłyszeć właśnie o Tobie! Wyślij swoje CV za pośrednictwem formularza online abyśmy mogli rozważyć Twoja kandydaturę.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media